fbpx

Pomoc w walce ze skutkami pożaru

w ośrodku Monar w Wyszkowie – kubatura 450 m³

 

Opis zlecenia: Do pożaru w ośrodku doszło podczas wymiany butli gazowej w kuchni. Zapalił się wówczas gaz, w wyniku czego ogień najpierw zajął instalację elektryczną, a następnie rozprzestrzenił się na całe pomieszczenie. Wskutek pożaru całe zaplecze socjalne, wraz z jego sprzętami, uległo całkowitemu zniszczeniu. Ogień nie oszczędził także pomieszczeń znajdujących się w pobliżu kuchni. Straty te były wyjątkowo bolesne, biorąc pod uwagę fakt, że niedługo przed tym zdarzeniem cała placówka była poddana remontowi.

Zakres usługi: Fachowe doradztwo oraz przygotowanie planu działań następujących po zakończeniu akcji gaśniczej. Uszczelnienie pomieszczeń, dekontaminacja trujących związków chemicznych i usunięcie zapachu spalenizny, przed rozpoczęciem prac wykończeniowych.

Opis wykonanych prac: Ze względu na brak okien, które zostały zniszczone podczas pożaru, pracę rozpoczęliśmy od uszczelniania pomieszczeń. Kolejnym krokiem był dobór odpowiednich maszyn oraz zapewnienie właściwej cyrkulacji ozonu. Po rozlokowaniu generatorów na piętrze rozpoczęliśmy fazę uzyskiwania odpowiedniego stężenia ozonu i jego bieżące pomiary.

Dodatkowe informacje: Naszej firmie bliska jest koncepcja społecznej odpowiedzialności biznesu. Jesteśmy otwarci na pomoc potrzebującym. Angażujemy się w akcje charytatywne i niesiemy wsparcie w nagłych, nieszczęśliwych wypadkach. Opisane zlecenie zrealizowaliśmy bezpłatnie w ramach funduszu PSG POLSKA CSR , który zasilany jest 5% przychodów grupy PSG POLSKA.

Termin wykonania zlecenia: sierpień 2018

Zaufali nam

Siedziba firmy:

PSG Polska
ul. Nowogrodzka 50/515
00-695 Warszawa
NIP: 1182021289
REGON: 381204440
Ubezpieczenie OC: 5 000 000 PLN

Skontaktuj się >>