Każdy doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne dla zdrowia i komfortu jest odgrzybienie klimatyzacji. W tym przypadku, usługą o najwyższej skuteczności jest ozonowanie, ponieważ ozon (znany jako aktywny tlen) posiada właściwości odkażające i dociera do najgłębszych zakamarków. W naszej firmie, ozonowanie klimatyzacji jest przeprowadzane przez samych specjalistów w tej dziedzinie, dlatego każdy klient może mieć pewność, że usługa zostanie wykonana kompleksowo.

W trosce o komfort naszych klientów, bezpłatnie dojeżdżamy do miejsca pracy oraz zamieszkania. W przypadku klimatyzacji samochodowej, kwestie techniczne zajmują nam maksymalnie 7 minut, dzięki czemu klient może szybko wrócić do swoich codziennych obowiązków związanych z pracą lub domem.

Przejdź do odpowiedniego działu

Czyszczenie klimatyzacji Warszawa

Profesjonalne czyszczenie klimatyzacji to skuteczna, a zarazem bezpieczna metoda na usunięcie bakterii, nieprzyjemnych zapachów oraz pleśni z całego układu wentylacyjnego oraz wnętrza samochodu.  To, co nas odróżnia od konkurencji, a tym samym ozonowania w warsztatach samochodowych, to fakt, iż korzystamy z przemysłowych generatorów ozonu. Dzięki temu rozwiązaniu możemy zagwarantować skuteczność, która prowadzi do zadowolenia każdego klienta.

Odgrzybianie klimatyzacji ozonem ma za zadanie podnieść komfort oraz bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. Codzienna eksploatacja samochodu wiąże się z generowaniem zanieczyszczeń, co niewątpliwie wpływa na coraz gorsze samopoczucie osób podróżujących samochodem, a tym samym spadek ich kondycji psychomotorycznej. Profesjonalnie wykonany zabieg polega na tym, że działaniu ozonu poddany jest cały pojazd. Za sprawą budowy naszych generatorów i dzięki wysokim stężeniom ozonu, jesteśmy w stanie wniknąć w całą tapicerkę oraz podsufitkę, a nie tylko punktowo w klimatyzację.Odgrzybianie klimatyzacji Warszawa – jakie są zalety tego zabiegu?

 

Odgrzybianie klimatyzacji Warszawa – jakie są zalety tego zabiegu?

• Usuwa pleśni, grzyby, bakterie, wirusy i roztocza
• Neutralizuje alergeny uczulające alergików wziewnych
• Usuwa nieprzyjemne zapachy takie jak: dym tytoniowy, benzyna, smar, zapach stęchlizny, zapachy pochodzące z odświeżaczy oraz zapachy pozostałe po zabrudzeniach w samochodzie