Każdy doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne dla zdrowia i komfortu jest odgrzybienie klimatyzacji. W tym przypadku, usługą o najwyższej skuteczności jest ozonowanie, ponieważ ozon (znany jako aktywny trójatomowy tlen) posiada właściwości odkażające i dociera do najgłębszych zakamarków układu wentylacyjnego.

Ozonowanie klimatyzacji zamówione w naszej firmie, jest wykonywane przez doświadczonych techników, dlatego każdy klient może mieć pewność, że usługa zostanie wykonana profesjonalnie i skutecznie.

W trosce o komfort naszych klientów, oferujemy bezpłatny dojazd do miejsca pracy lub zamieszkania. W przypadku klimatyzacji samochodowej, kwestie techniczne zajmują nam maksymalnie 7 minut. Dzięki czemu na czas wykonywania usługi, mogą Państwo szybko wrócić do swoich codziennych obowiązków. Pracujemy również w weekendy.

Przejdź do odpowiedniego działu

Odgrzybianie klimatyzacji – jakie są zalety tego zabiegu?

  • Usuwa pleśń, grzyby, bakterie, wirusy i roztocza.
  • Neutralizuje alergeny, uczulające alergików wziewnych.
  • Usuwa nieprzyjemne zapachy takie jak: dym tytoniowy, benzyna, smar, zapach stęchlizny, zapachy pochodzące z odświeżaczy oraz zapachy pozostałe po zabrudzeniach w samochodzie

 

Czyszczenie klimatyzacji

Profesjonalne czyszczenie klimatyzacji to skuteczna, a zarazem bezpieczna metoda na usunięcie bakterii, nieprzyjemnych zapachów oraz pleśni z całego układu wentylacyjnego oraz wnętrza samochodu.  To, co nas odróżnia od konkurencji, a tym samym ozonowania w warsztatach samochodowych, to fakt, iż korzystamy z przemysłowych generatorów ozonu. Dzięki temu rozwiązaniu możemy zagwarantować skuteczność, która prowadzi do zadowolenia każdego klienta.

Odgrzybianie klimatyzacji ozonem ma za zadanie podnieść komfort oraz bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. Codzienna eksploatacja samochodu wiąże się z generowaniem zanieczyszczeń, co niewątpliwie wpływa na coraz gorsze samopoczucie osób podróżujących samochodem, a tym samym spadek ich kondycji psychomotorycznej. Profesjonalnie wykonany zabieg polega na tym, że działaniu ozonu poddany jest cały pojazd. Za sprawą budowy naszych generatorów i dzięki wysokim stężeniom ozonu, jesteśmy w stanie wniknąć w całą tapicerkę oraz podsufitkę, a nie tylko punktowo w klimatyzację.