Klimatyzacja w samochodzie to idealne warunki do rozwoju bakterii, zarodników pleśni i grzybów. Standardowa usługa ozonowania pojazdów ma na celu odgrzybienie kanałów wentylacyjno-klimatyzacyjnych i usunięcie nieprzyjemnych zapachów z wnętrza pojazdu. Dodatkowo ozon jako silny utleniacz trwale usuwa: bakterie, wirusy, roztocza i alergeny z tapicerki, podsufitki oraz wykładziny samochodu.

W trosce o komfort naszych klientów, oferujemy bezpłatny dojazd do miejsca pracy lub zamieszkania. W przypadku czyszczenia klimatyzacji samochodowej, formalności zajmują nam maksymalnie 7 minut. Dzięki czemu na czas wykonywania usługi, mogą Państwo szybko wrócić do swoich codziennych obowiązków.

 

Proces odgrzybiania klimatyzacji samochodowej

Usługi wykonujemy nowoczesnymi i profesjonalnymi generatorami ozonu, które są przystosowane do ozonowania samochodów. W odróżnieniu od tanich, powszechnie używanych w warsztatach samochodowych, wykorzystywane przez nas ozonatory wytwarzają niewielkie ilości wielotlenków azotu, dlatego nie powodują odbarwienia tapicerki, skóry, czy uszkodzenia elektroniki lub plastików – zabieg jest bezpieczny dla delikatnych wnętrz samochodów marek premium oraz aut zabytkowych.

Co istotne, duża wydajność naszych maszyn (20g O3/h), pozwala także skrócić czas dezynfekcji auta przy zachowaniu 99,9% skuteczności. Zdaniem naszych klientów ozonowanie jest to najlepszą metodą na rozwiązanie problemu zaistniałego wewnątrz pojazdu, deklasując tym samym dostępne w sklepach środki chemiczne, tj. bombki, granaty, czy pianki, które wyłącznie go maskują.

Przed zabiegiem ozonowania – Kabina pojazdu powinna być czysta, wolna od śmieci i zbędnych przedmiotów.

Po ozonowaniu – Zapach ozonu może być wyczuwalny do kilkunastu godzin. Jego nasilenie będzie ustępować z każdą godziną i jest w pełni bezpiecznie dla zdrowia. Ozon rozkłada się na cząsteczki tlenu, którym oddychamy – jest ekologiczny.

 

Ile kosztuje ozonowanie samochodu?

Wnętrze auta wraz z klimatyzacją
Samochód osobowy lub dostawczy – 199zł  158 zł – Promocja! Trwa do 30.09.2019r.

Przestrzeń ładunkowa
Samochodów dostawczych i ciężarowych – od 237 zł

Kabina i przestrzeń pasażerów
Przyczepa kempingowa, kamper – 237 zł
Bus, autokar, limuzyna, transport medyczny – od 316 zł
Żaglówka / jacht, motorówka (pod pokładem, część sypialna) – od 237 zł

Wystawiamy faktury VAT. Zapytaj konsultanta o cennik hurtowy dla flot.

 

Czyszczenie klimatyzacji samochodowej

Ozonowanie to skuteczny i nieszkodliwy dla wnętrza auta sposób na pozbycie się niebezpiecznych dla zdrowia alergenów, drobnoustrojów i nieprzyjemnych zapachów. Zawodowi kierowcy, którzy w swoich pojazdach spędzają często większość dnia, są szczególnie narażeni na szkodliwe działanie brudnej klimatyzacji samochodowej. Ozonowanie dobrze sprawdzi się więc w przypadku korporacji taksówkarskich, firm transportowych i flot samochodowych, ponieważ zapewni czyste i świeże powietrze kierowcom i pasażerom – dbając o ich zdrowie i samopoczucie. Nawet najdłuższa podróż w takich warunkach to sama przyjemność!

Jeżeli jesteś klientem biznesowym lub szukasz dezynfekcji przestrzeni ładunkowych w środkach transportu, przejdź do zakładki: Firmy transportowe i Floty samochodowe.

Skonsultuj<br> przypadek

Skonsultuj
przypadek

Umów<br> wizytę

Umów
wizytę

Ciesz się<br> nieskazitelną<br>czystością

Ciesz się
nieskazitelną
czystością

Zaufali nam

Siedziba firmy:
ul. Nowogrodzka 50/515
00-695 Warszawa
NIP: 1182021289
REGON: 381204440

Skontaktuj się >>