Standardowa usługa ozonowania pojazdów ma na celu odgrzybienie kanałów wentylacyjno-klimatyzacyjnych i usunięcie zapachów odzwierzęcych lub dymu papierosowego z kabiny auta. Dodatkowo ozon jako silny utleniacz trwale usuwa: bakterie, wirusy, roztocza i alergeny z tapicerki, podsufitki oraz wykładziny samochodu.

 

Przebieg usuwania zanieczyszczeń z samochodów

Nasze usługi wykonujemy nowoczesnymi i profesjonalnymi generatorami ozonu, które są przystosowane  do ozonowania samochodów. W odróżnieniu od tanich, powszechnie używanych, nasze ozonatory wytwarzają niewielkie ilości wielotlenków azotu, dlatego nie powodują odbarwienia tapicerki, skóry, czy uszkodzenia elektroniki lub plastików – zabieg jest bezpieczny dla delikatnych wnętrz samochodów marek premium oraz aut zabytkowych. Duża wydajność ozonatorów pozwala także skrócić czas dezynfekcji auta o połowę, przy zachowaniu 100% skuteczności. Trzeba jednak pamiętać, że każdy przypadek jest inny, a czas objęty gwarancją skuteczności ustalany jest indywidualnie na miejscu, po zapoznaniu się z problemem przez technika wykonującego zabieg.

Przed zabiegiem ozonowania – Kabina pojazdu powinna być czysta, wolna od śmieci i zbędnych przedmiotów.

Po ozonowaniu – Zapach po ozonowaniu może być wyczuwalny do kilkunastu godzin. Jego nasilenie będzie ustępować z każdą godziną i jest w pełni bezpiecznie dla zdrowia. Ozon rozkłada się na cząsteczki tlenu, którym oddychamy – jest ekologiczny.

 

Klimatyzacja w samochodzie to idealne warunki do rozwoju bakterii, zarodników, pleśni i grzybów

Ozonowanie to skuteczny i nieszkodliwy dla wnętrza auta sposób na pozbycie się niebezpiecznych dla zdrowia alergenów, drobnoustrojów i nieprzyjemnych zapachów. Zawodowi kierowcy, którzy w swoich pojazdach spędzają często większość dnia, są szczególnie narażeni na szkodliwe działanie brudnej klimatyzacji na zdrowie i samopoczucie. Ozonowanie dobrze sprawdzi się więc w przypadku korporacji taksówkarskich, firm transportowych i flot samochodowych, ponieważ zapewni czyste i świeże powietrze kierowcom i pasażerom. Dzięki pozbawionemu drobnoustrojów i nieprzyjemnych zapachów wnętrzowi samochodu, każda, nawet najdłuższa podróż, to sama przyjemność!

Kabina wraz z klimatyzacją
Samochód osobowy – od 79 zł
Samochód dostawczy – od 99 zł
Samochód ciężarowy – od 119 zł

Przestrzeń ładunkowa
Samochodów dostawczych i ciężarowych – od 149 zł

Kabina i przestrzeń pasażerów
Przyczepa kempingowa, kamper – od 179 zł
Bus, autokar, limuzyna, transport medyczny – od 189 zł
Żaglówka / jacht, motorówka (pod pokładem, część sypialna) – od 169 zł

Wystawiamy faktury VAT. Powyższe ceny obejmują jeden cykl pracy generatora (30 minut).

Jeżeli jesteś klientem biznesowym lub szukasz dezynfekcji przestrzeni ładunkowych w środkach transportu, przejdź do zakładki: Firmy transportowe i Floty samochodowe.

Zapytaj konsultanta o usługi dodatkowe ✔.

Skonsultuj<br> przypadek

Skonsultuj
przypadek

Umów<br> wizytę

Umów
wizytę

Ciesz się<br> nieskazitelną<br>czystością

Ciesz się
nieskazitelną
czystością

Zaufali nam

Siedziba firmy:
ul. Nowogrodzka 50/515
00-695 Warszawa
NIP: 1182021289
REGON: 381204440

Skontaktuj się >>