Klimatyzacja w samochodzie to idealne warunki do rozwoju bakterii, zarodników pleśni i grzybów. Standardowa usługa ozonowania pojazdów ma na celu odgrzybienie kanałów wentylacyjno-klimatyzacyjnych i usunięcie zapachów odzwierzęcych lub dymu papierosowego z kabiny auta. Dodatkowo ozon jako silny utleniacz trwale usuwa: bakterie, wirusy, roztocza i alergeny z tapicerki, podsufitki oraz wykładziny samochodu.

 

Proces odgrzybiania klimatyzacji samochodowej

Nasze usługi wykonujemy nowoczesnymi i profesjonalnymi generatorami ozonu, które są przystosowane do ozonowania samochodów. W odróżnieniu od tanich, powszechnie używanych w warsztatach samochodowych, wykorzystywane przez nas ozonatory wytwarzają niewielkie ilości wielotlenków azotu, dlatego nie powodują odbarwienia tapicerki, skóry, czy uszkodzenia elektroniki lub plastików – zabieg jest bezpieczny dla delikatnych wnętrz samochodów marek premium oraz aut zabytkowych. Co istotne, ich duża wydajność (20g O3/h), pozwala także skrócić czas dezynfekcji auta i czyszczenie klimatyzacji o połowę, przy zachowaniu 100% skuteczności. Trzeba jednak pamiętać, że każdy przypadek jest inny, a czas usługi objęty gwarancją skuteczności ustalany jest indywidualnie na miejscu, po zapoznaniu się z problemem przez technika wykonującego zabieg.

Przed zabiegiem ozonowania – Kabina pojazdu powinna być czysta, wolna od śmieci i zbędnych przedmiotów.

Po ozonowaniu – Zapach ozonu może być wyczuwalny do kilkunastu godzin. Jego nasilenie będzie ustępować z każdą godziną i jest w pełni bezpiecznie dla zdrowia. Ozon rozkłada się na cząsteczki tlenu, którym oddychamy – jest ekologiczny.

 

Czyszczenie klimatyzacji samochodowej

Ozonowanie to skuteczny i nieszkodliwy dla wnętrza auta sposób na pozbycie się niebezpiecznych dla zdrowia alergenów, drobnoustrojów i nieprzyjemnych zapachów. Zawodowi kierowcy, którzy w swoich pojazdach spędzają często większość dnia, są szczególnie narażeni na szkodliwe działanie brudnej klimatyzacji samochodowej. Ozonowanie dobrze sprawdzi się więc w przypadku korporacji taksówkarskich, firm transportowych i flot samochodowych, ponieważ zapewni czyste i świeże powietrze kierowcom i pasażerom – dbając o ich zdrowie i samopoczucie. Nawet najdłuższa podróż w takich warunkach to sama przyjemność!

W trosce o komfort naszych klientów, oferujemy bezpłatny dojazd do miejsca pracy lub zamieszkania. W przypadku czyszczenia klimatyzacji samochodowej, kwestie techniczne zajmują nam maksymalnie 7 minut. Dzięki czemu na czas wykonywania usługi, mogą Państwo szybko wrócić do swoich codziennych obowiązków. Pracujemy również w weekendy.

 

Ile kosztuje ozonowanie samochodu?

Kabina wraz z klimatyzacją
Samochód osobowy – od 79 zł
Samochód dostawczy – od 99 zł
Samochód ciężarowy – od 119 zł

Przestrzeń ładunkowa
Samochodów dostawczych i ciężarowych – od 149 zł

Kabina i przestrzeń pasażerów
Przyczepa kempingowa, kamper – 179 zł
Bus, autokar, limuzyna, transport medyczny – od 189 zł
Żaglówka / jacht, motorówka (pod pokładem, część sypialna) – od 169 zł

 

Zapytaj o usługę wymiany filtra kabinowego (filtr przeciwpyłkowy) w Twoim aucie ✔.

 

Wystawiamy faktury VAT. Powyższe ceny obejmują jeden cykl pracy generatora (30 minut). W 90% przypadków do przeprowadzenia skutecznego odgrzybienia klimatyzacji samochodowej lub usuwania zapachu wystarczy od 1 do 3 cykli.

Jeżeli jesteś klientem biznesowym lub szukasz dezynfekcji przestrzeni ładunkowych w środkach transportu, przejdź do zakładki: Firmy transportowe i Floty samochodowe.

 

Skonsultuj<br> przypadek

Skonsultuj
przypadek

Umów<br> wizytę

Umów
wizytę

Ciesz się<br> nieskazitelną<br>czystością

Ciesz się
nieskazitelną
czystością

Zaufali nam

Siedziba firmy:
ul. Nowogrodzka 50/515
00-695 Warszawa
NIP: 1182021289
REGON: 381204440

Skontaktuj się >>