Alergia jest uznawana za chorobę cywilizacyjną XXI wieku. Osoby cierpiące na różne dolegliwości związane z alergią potrzebują specjalnych warunków – wolnych od mikroorganizmów, drobnoustrojów oraz środków, które mogłyby wywołać nieprzyjemne objawy. W tym przypadku, ozonowanie jest najbardziej rekomendowaną metodą, która skutecznie wpływa na usuwanie alergenów, jednocześnie nie uczulając.

 

Roztocza kurzu domowego

Roztocza kurzu domowego są obecne w każdym domu. W Europie (w tym również w Polsce) dominuje gatunek Dermatophagoides pteronyssinus, choć obecne są również gatunki takie jak Dermatophagoides farinae i Euroglyphus manyei.

Zaraz po ziarnkach pyłku, roztocza kurzu domowego są najczęstszą przyczyną alergicznego nieżytu nosa. Roztocza są pajęczakami, których wielkość nie przekracza jednego milimetra. Do tej pory opisano około 30 000 gatunków roztoczy, z czego wiele z nich szkodzi roślinom, a inne przenoszą choroby.

 

Usuwanie roztoczy

Zajmujemy się usuwaniem wszelkiego rodzaju alergenów, chemicznych (tj.: farby, lakiery) i organicznych (np.: pyłki, pleśnie, roztocza). Ozonowanie pozwala skutecznie zlikwidować wszelkiego rodzaju drobnoustroje zagrażające zdrowiu każdego alergika. Działanie ozonu jest w pełni skuteczne oraz bezpieczne dla dzieci i seniorów – nie wywołuje skutków ubocznych, jednocześnie pozostawiając w pomieszczeniu przyjemny zapach. By pozbyć się 90% wszystkich domowych alergenów, wystarczy jeden krótki zabieg. Polecamy wszystkim korzystanie z naszej oferty raz na kwartał, a w szczególności osobom dotkniętych przewlekłą alergią wziewną.

 

Cennik i czas realizacji usługi

W 90% przypadków do przeprowadzenia skutecznego usunięcia alergenów i roztoczy z mieszkania, domu lub biura (pomieszczeń do 100m2) wystarczy od 1 do 3 cykli. W zależności od skali rozwiązywanego problemu, jeden cykl trwa 2-3 godziny. Całkowity koszt zlecenia uzależniony jest od ilości i mocy wykorzystywanych generatorów ozonu lub rodzaju chemii, jej ilości i techniki wykonania usługi. Cena godziny ozonowania waha się w granicach 100-150 zł + VAT. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, zazwyczaj jest to możliwe już podczas pierwszego kontaktu telefonicznego, czasem niezbędne są bezpłatne oględziny wykonywane przez naszych pracowników terenowych. Większość zleceń realizujemy w ciągu 24h od otrzymania zgłoszenia.

 

Usuwanie roztoczy Warszawa

Usługi związane z likwidacją alergenów i roztoczy kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Warszawy i okolic. Na prośbę klienta możemy jednak dojechać do dowolnego miejsca w kraju. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz dostępny na naszej stronie w celu uzyskania dodatkowych informacji.

 

Skonsultuj<br> przypadek

Skonsultuj
przypadek

Umów<br> wizytę

Umów
wizytę

Ciesz się<br> nieskazitelną<br>czystością

Ciesz się
nieskazitelną
czystością

Zaufali nam

Siedziba firmy:
ul. Nowogrodzka 50/515
00-695 Warszawa
NIP: 1182021289
REGON: 381204440

Skontaktuj się >>