Dezodoryzacja powietrza jest działaniem mającym na celu usunięcie przykrych zapachów, których nie sposób się pozbyć za pomocą zwykłych środków. Ogólnodostępne odświeżacze powietrza jedynie maskują brzydki zapach, który powraca natychmiast po tym, gdy taki środek przestaje działać. Z tego też względu, jedyną skuteczną i w pełni bezpieczną metodą jest dezodoryzacja.

 

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów

Nasza firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie skutecznego usuwania zapachów spowodowanych między innymi:

Do dezodoryzacji pomieszczeń wykorzystujemy wszystkie dostępne metody, w zależności od problemu. Najczęściej stosujemy profesjonalne urządzenia generujące ozon – utleniacz o właściwościach dezynfekujących, bakteriobójczych i grzybobójczych. Pozbywanie się odoru za pomocą tej metody jest bardzo skuteczne, bowiem jego cząsteczki są likwidowane natychmiastowo, a pomieszczenie zostaje dodatkowo zdezynfekowane.

By skutecznie pozbyć się bakterii gnilnych, usuwanie zapachu wiąże się najczęściej z dezynfekcją. Jedną z najczęstszych przyczyn powstawania odoru jest rozkładająca się materia organiczna. Wykorzystując specjalistyczną chemię o bakteriobójczym spektrum działania, naturalizujemy zapachy rozkładając szkodliwe związki siarkowodorowe jednocześnie rozpuszczając tłuszcze, oleje, woski, białka i farby drukarskie. Stosowana przez nas chemia jest atestowana, ekologiczna i biologicznie redukowalna, nie zawiera APEO, aldehydów czy formaldehydów.

Zabiegi likwidacji zapachów wykonujemy w prywatnych domach, mieszkaniach, biurach, a także w pokojach hotelowych, siłowniach, zapleczach gastronomicznych, toaletach, magazynach, halach przeróżnych firm oraz pomieszczeniach użytkowych. Przeważnie już po pierwszym zabiegu dezodoryzacji, świeżość zostaje przywrócona w każdym pomieszczeniu.

Usuwanie zapachu przeprowadzamy także w samochodach prywatnych, transporcie publicznym oraz pojazdach służących do przewozu zwierząt, paszy i żywności. Zabieg ten umożliwia pozbycie się nieprzyjemnych zapachów, m.in. dymu papierosowego, zapachów odzwierzęcych oraz stęchlizny, którego źródłem jest zanieczyszczona, zagrzybiona klimatyzacja.

 

Cennik i czas realizacji usługi dezodoryzacji

Całkowity koszt zlecenia uzależniony jest od: skali rozwiązywanego problemu, ilości pomieszczeń oraz ich wielkości, ilości i mocy maszyn potrzebnych do prawidłowego wykonania zlecenia lub rodzaju chemii i techniki wykonywanego zabiegu.

W 90% przypadków do przeprowadzenia skutecznej dezodoryzacji mieszkania, domu lub biura (pomieszczeń do 100m2) wystarczy jeden kilku godzinny zabieg. Cena godziny ozonowania zaczyna się od 100 zł + VAT.

Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie. Zazwyczaj jest to możliwe już podczas pierwszego kontaktu telefonicznego, czasem niezbędne są bezpłatne oględziny wykonywane przez naszych pracowników terenowych. Większość zleceń realizujemy w ciągu 24h od otrzymania zgłoszenia, pracujemy w nocy i weekendy.

 

Metody dezodoryzacji

Profesjonalne usunięcie nieprzyjemnych zapachów może się odbyć na kilka sposobów. Oto i one:

Ozonowanie – skutecznie niszczy cząsteczki związków aromatycznych pochodzenia organicznego i chemicznego odpowiadających za przykry zapach (zarówno w powietrzu, jak i na powierzchniach). Jednocześnie dezynfekuje otoczenie i pozwala cieszyć się sterylnością bez konieczności dodatkowego użycia chemii. Już po 30 minutach od zakończenia pracy naszych techników, można cieszyć się świeżym i czystym pomieszczeniem.

Zamgławianie ULV – działanie mające na celu wypełnienie całego pomieszczenia preparatami neutralizującymi  brzydkie zapachy. W tym przypadku preparaty są również dobierane indywidualnie do skali i rodzaju problemu z dokładnym uwzględnieniem rodzaju pomieszczenia, w którym przeprowadzany jest zabieg. Czas potrzebny na opadnięcie mgły i dezaktywację środków chemicznych to ok. 8h od zakończenia zabiegu.

Metoda opryskowa – preparaty neutralizujące zostają naniesione na podłogi, ściany i inne chłonne powierzchnie. Dobieramy je indywidualnie do skali i rodzaju problemu.  Jest to jedna z najstarszych metod, która przynosi bardzo szybkie efekty, jednak na możliwość ponownego korzystania z pomieszczenia trzeba poczekać minimum 12h od zakończenia oprysku.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z zakładkami: Ostatnie Realizacje oraz Referencje i Certyfikaty.

Skonsultuj<br> przypadek

Skonsultuj
przypadek

Umów<br> wizytę

Umów
wizytę

Ciesz się<br> nieskazitelną<br>czystością

Ciesz się
nieskazitelną
czystością

Zaufali nam

Siedziba firmy:
ul. Nowogrodzka 50/515
00-695 Warszawa
NIP: 1182021289
REGON: 381204440

Skontaktuj się >>