Dezodoryzacja jest działaniem mającym na celu usunięcie przykrych zapachów, których nie sposób się pozbyć za pomocą zwykłych środków. Ogólnodostępne odświeżacze powietrza oraz wszystkie inne preparaty chemiczne jedynie maskują nieprzyjemny zapach, który powraca natychmiast po tym, gdy taki środek przestaje działać. Z tego też względu, jedyną skuteczną i w pełni bezpieczną metodą jest dezodoryzacja.

 

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów

Nasza firma świadczy usługi w zakresie skutecznego usuwania zapachów spowodowanych między innymi:

• dymem papierosowym (zapachu papierosów)
• chemią budowlaną (zapachu farb, lakierów)
• procesem gnilnym (zapachu śmierci)
• pożarem (zapachu spalenizny)
• zalaniem (zapachu stęchlizny)
• moczem (zapachu moczu)
• rozkładem organicznym
• wymiocinami
• odchodami
• fermentacją

Do dezodoryzacji pomieszczeń wykorzystujemy wszystkie dostępne metody, w zależności od problemu. Najczęściej stosujemy profesjonalne urządzenia generujące ozon – utleniacz o właściwościach dezynfekujących, bakteriobójczych i grzybobójczych. Pozbywanie się odoru za pomocą tej metody jest bardzo skuteczne, bowiem jego cząsteczki są likwidowane natychmiastowo, a pomieszczenie zostaje dodatkowo zdezynfekowane. Zabiegi te wykonujemy w prywatnych domach, mieszkaniach, samochodach, biurach, a także w pokojach hotelowych, siłowniach, zapleczach gastronomicznych, toaletach, magazynach, halach przeróżnych firm oraz pomieszczeniach użytkowych.

By skutecznie pozbyć się bakterii gnilnych, usuwanie zapachu wiąże się najczęściej z dezynfekcją. Jedną z najczęstszych przyczyn powstawania odoru jest rozkładająca się materia organiczna. Dzięki wykorzystanym neutralizatorom zapachów, przeważnie już po pierwszym zabiegu dezodoryzacji, zostaje przywrócona świeżość w każdym pomieszczeniu.

 

Cennik i czas realizacji usługi

W 90% przypadków do przeprowadzenia skutecznej dezodoryzacji mieszkania, domu lub biura (pomieszczeń do 100m2) wystarczy od 1 do 3 cykli. W zależności od skali rozwiązywanego problemu, jeden cykl trwa 2-3 godziny.  Całkowity koszt zlecenia uzależniony jest ilości i mocy wykorzystywanych generatorów ozonu lub rodzaju chemii, jej ilości i techniki wykonania usługi. Cena godziny ozonowania waha się w granicach 100-150 zł + VAT. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, zazwyczaj jest to możliwe już podczas pierwszego kontaktu telefonicznego, czasem niezbędne są bezpłatne oględziny wykonywane przez naszych pracowników terenowych.  Większość zleceń realizujemy w ciągu 3 dni od otrzymania zgłoszenia, pracujemy również w nocy i weekendy.

 

Metody dezodoryzacji

Profesjonalne usunięcie nieprzyjemnych zapachów może się odbyć na kilka sposobów. Oto i one:

Ozonowanie – skutecznie niszczy cząsteczki związków aromatycznych pochodzenia organicznego i chemicznego odpowiadających za nieprzyjemny zapach (zarówno w powietrzu, jak i na powierzchniach). Jednocześnie dezynfekuje otoczenie i pozwala cieszyć się sterylnością bez konieczności dodatkowego użycia chemii.

Metoda opryskowa – preparaty neutralizujące i maskujące zostają naniesione na podłogi, ściany i inne chłonne powierzchnie. Dobieramy je indywidualnie do skali i rodzaju problemu.

Zamgławianie ULV – działanie mające na celu wypełnienie całego pomieszczenia preparatami neutralizującymi i maskującymi przykre zapachy. W tym przypadku preparaty są również dobierane indywidualnie do skali i rodzaju problemu z dokładnym uwzględnieniem rodzaju pomieszczenia, w którym przeprowadzany jest zabieg.

Zapytaj konsultanta o usługi dodatkowe ✔.

Skonsultuj<br> przypadek

Skonsultuj
przypadek

Umów<br> wizytę

Umów
wizytę

Ciesz się<br> nieskazitelną<br>czystością

Ciesz się
nieskazitelną
czystością

Zaufali nam

Siedziba firmy:
ul. Nowogrodzka 50/515
00-695 Warszawa
NIP: 1182021289
REGON: 381204440

Skontaktuj się >>