fbpx

Usunięcie zapachu spalenizny

z czwartej kondygnacji budynku o łącznej kubaturze 715 m³

 

Opis zlecenia: W nowo powstającym bloku mieszkalnym, podczas prac wykończeniowych został zaprószony ogień. Żywioł zajął plastikowe materiały, które pozostały po przeprowadzonych pracach budowlanych. Po sprawnie przeprowadzonej akcji gaśniczej, naszym zadaniem było szybkie i skuteczne pozbycie się zapachu spalenizny, aby prace wykończeniowe mogły zostać wznowione.

Zakres usługi: Usuwanie zapachu spalenizny metodą ozonowania, przeprowadziliśmy na czwartym piętrze w bloku: w pięciu mieszkaniach i na korytarzu.

Opis wykonanych prac: Pracę rozpoczęliśmy od dokładnych pomiarów warunków panujących w poszczególnych pomieszczeniach oraz ich analizy. Kolejnym krokiem był dobór odpowiednich maszyn i zabezpieczenie pomieszczeń, korytarza i szybu windowego. Po rozlokowaniu generatorów na piętrze rozpoczęliśmy etap uzyskiwania odpowiedniego stężenia ozonu oraz jego bieżące pomiary. Zlecenie zakończyliśmy po kilku dobach pracy generatorów.

Dodatkowe informacje: Do konsekwencji pożaru należą nie tylko straty materialne – podczas spalania plastiku powstaje bowiem wiele trudnych do usunięcia związków zapachowych, które mają szkodliwy wpływ na nasze zdrowie. Świadomość tego zagrożenia powinna w sposób naturalny rodzić konieczność przeprowadzenia dekontaminacji przez profesjonalistów.

Termin wykonania zlecenia: czerwiec 2018

Zaufali nam

Siedziba firmy:

PSG Polska
ul. Nowogrodzka 50/515
00-695 Warszawa
NIP: 1182021289
REGON: 381204440
Ubezpieczenie OC: 5 000 000 PLN

Skontaktuj się >>