W miejscu pracy często spędzamy większość dnia, dlatego zadbanie o czyste i świeże powietrze w nim jest niezwykle istotne dla naszego zdrowia. Zwrócenie uwagi na ten aspekt sprawi, że pracownicy będą mniej narażeni na infekcje dróg oddechowych i ryzyko zachorowania, co przełoży się na poprawę wydajności przedsiębiorstwa. Drugą korzyścią wynikającą z systematycznego dbania o jakość powietrza w zakładzie pracy jest pozytywny wpływ na wizerunek firmy wśród klientów i kontrahentów.

 

Ozonowanie hal produkcyjnych i magazynów

Przeprowadzenie ozonowania w dużych budynkach i pomieszczeniach, takich jak hale produkcyjne, przemysłowe i magazyny, to nasza specjalność. Skutecznie zrealizujemy zlecenia ozonowania o powierzchniach kilku tysięcy metrów kwadratowych. Ozon pomaga w skutecznym pozbyciu się nieprzyjemnych zapachów pochodzących z różnych źródeł. Ozonowanie to także odpowiedź na potrzebę przeprowadzenia dezynfekcji w zakładzie pracy i czyszczenia wentylacji, co wynika z wymogów prawnych dotyczących przedsiębiorstw.

 

Czyste powietrze w przestrzeni biurowej

Biurka, telefony, komputery i akcesoria biurowe to wręcz idealne miejsca do namnażania się bakterii, wirusów i grzybów. Szczególnie narażone na inwazję drobnoustrojów są osoby pracujące w dużych powierzchniach biurowych typu open-space i korzystające ze sprzętu firmowego obsługiwanego przez wielu innych pracowników. W walce z tym problemem skutecznym rozwiązaniem jest ozonowanie, które nie tylko usuwa drobnoustroje w przestrzeni biurowej, ale i zwalcza alergeny z przewodów wentylacyjnych i klimatyzacji.

 

Skonsultuj<br> przypadek

Skonsultuj
przypadek

Umów<br> wizytę

Umów
wizytę

Ciesz się<br> nieskazitelną<br>czystością

Ciesz się
nieskazitelną
czystością

Zaufali nam

Siedziba firmy:
ul. Nowogrodzka 50/515
00-695 Warszawa
NIP: 1182021289
REGON: 381204440

Skontaktuj się >>