Nasza działalność odpowiada na potrzebę zachowania właściwych standardów higieny w pojazdach, w których przewożona jest żywność, zwierzęta i towary wymagające sterylnych warunków. Stosowane przez nas metody wyróżniają się wysoką skutecznością: ozonowanie samochodu eliminuje bakterie, wirusy i grzyby oraz pomaga w pozbyciu się nieprzyjemnego zapachu bez szkody dla wyposażenia pojazdu. Nasze działania obejmują także czyszczenie klimatyzacji samochodowej – ozon usuwa grzyby i pleśnie z układu wentylacji.

 

Wymagania dotyczące dezynfekcji pojazdów

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Państwowej Inspekcji Sanitarnej, każdy środek transportu przewożący żywność musi posiadać tzw. dziennik sanitarny pojazdu lub rejestr mycia i dezynfekcji komory ładunkowej środka transportu SM-116. Nasze usługi opierają się na nowoczesnych i spełniających aktualne wymagania metodach, które sprawdzają się także w przypadku konieczności utrzymania najwyższych standardów higieny w karetkach, karawanach i flotach taksówkarskich.

 

Przewożenie żywności, zwierząt, paszy – mycie i dezynfekcja środków transportu

Środki transportu, w których przewożona jest żywność, pasza lub zwierzęta zgodnie z normami HACCP muszą być czyszczone i dezynfekowane przed załadunkiem. Trzeba pamiętać, że na właścicielach takich pojazdów ciąży obowiązek dezynfekcji chłodni i mycia naczep za każdym razem, gdy wystąpi potencjalne ryzyko zakażania chorobotwórczymi drobnoustrojami. Po przeprowadzonej dezynfekcji środka transportu spisywany jest protokół powykonawczy, który jest potrzebny do okazania podczas kontroli władzom sanitarnym.

Skonsultuj<br> przypadek

Skonsultuj
przypadek

Umów<br> wizytę

Umów
wizytę

Ciesz się<br> nieskazitelną<br>czystością

Ciesz się
nieskazitelną
czystością

Zaufali nam

Siedziba firmy:
ul. Nowogrodzka 50/515
00-695 Warszawa
NIP: 1182021289
REGON: 381204440

Skontaktuj się >>