Dopuszczone do działalności obiekty handlowe muszą spełniać wyśrubowane wymagania pod kątem zachowania czystości. Konieczność zadbania o porządek w przestrzeni handlowej to z jednej strony wymóg sanepidu, a z drugiej strony wyraz troski o klienta, którego zdrowie i komfort powinny być dla właścicieli takich obiektów priorytetowe.

 

Ozonowanie w obiektach handlowych – korzyści

Przeprowadzenie ozonowania w miejscach związanych z działalnością handlową nie tylko wpłynie pozytywnie na jakość powietrza, ale i na czystość poddanych dezynfekcji towarów i produktów spożywczych. Ozonowanie jest także dobrym sposobem na utrzymanie systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych w nienagannym stanie, co przekłada się na wyeliminowanie ryzyka zakażenia chorobotwórczymi drobnoustrojami. Kolejną zaletą jest wydłużenie terminu przydatności do spożycia żywności bez opakowań (warzyw i owoców), która została poddana takiemu zabiegowi.

Ozon skutecznie radzi sobie z bakteriami, wirusami, grzybami i pleśnią, pozostawiając czystą i bezpieczną dla człowieka przestrzeń. Wśród zalet ozonowania jest także pozbycie się przykrego zapachu z powietrza, co nie pozostaje bez wpływu na postrzeganie firmy przez klientów.

 

Czystość warunkiem pozwolenia na handel

Pomoc w utrzymaniu pozwolenia na handel to coś, na czym zależy każdemu właścicielowi lokalu handlowego. Jeśli zdecydujesz się na zastosowanie ozonowania w prowadzonym przez siebie biznesie, zyskasz spokój i pewność, że kontrola sanepidu nie wskaże żadnych uchybień. W ramach naszej pracy oferujemy również monitoring HACCP/GHP oraz wsparcie w przygotowywaniu stosownych dokumentacji.

 

Ozonowanie w obiektach handlowych – przebieg usługi

Bezpiecznym dla ludzi i towarów w sklepach sposobem na utrzymanie czystości jest ozonowanie, którego zaletą jest to, że nie wymaga zawieszenia działalności na czas tego procesu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy wykonanie usługi ozonowania w godzinach nocnych po zamknięciu obiektu handlowego. Istotną kwestią jest to, że pracownicy sklepu nie muszą być zaangażowani w cały proces, ponieważ do przygotowania się potrzebujemy zaledwie 30 minut przed zamknięciem obiektu.

Skonsultuj<br> przypadek

Skonsultuj
przypadek

Umów<br> wizytę

Umów
wizytę

Ciesz się<br> nieskazitelną<br>czystością

Ciesz się
nieskazitelną
czystością

Zaufali nam

Siedziba firmy:
ul. Nowogrodzka 50/515
00-695 Warszawa
NIP: 1182021289
REGON: 381204440

Skontaktuj się >>