Troska o czystość w miejscach, w których przebywają dzieci powinna być zachowana na najwyższym poziomie. Miejsca takie jak szkoły, przedszkola i żłobki cechują się dużą różnorodnością, dlatego dzieci są narażone na wiele zagrożeń ze strony bakterii, wirusów, pleśni, grzybów, alergenów lub insektów. W okresie dziecięcym, układ odpornościowy nie jest jeszcze na tyle rozwinięty, by móc samodzielnie walczyć z bakteriami, które znajdują się w środowisku. Z tego też powodu, każda taka placówka powinna się poddać skutecznemu zabiegowi, jakim jest ozonowanie.

 

Jakie korzyści wiążą się z przeprowadzeniem zabiegu ozonowania?

  • pozwala zapobiec epidemii chorób wśród dzieci – jest to szczególnie ważne w okresie zwiększonej zachorowalności.
  • chroni alergików przed oddziaływaniem alergenów
  • podnosi prestiż placówki wśród rodziców – na prośbę placówki wystawiamy dedykowany certyfikat zaświadczający o stosowaniu tej ekologicznej metody.

Dzięki korzystaniu z usług dostępnych w naszej ofercie, rodzice oraz wychowawcy obserwują znaczny spadek zachorowań oraz infekcji u swoich podopiecznych. Z tego też względu, w trosce o najmłodszych zaleca się wykonywanie okresowych zabiegów ozonowania przedszkoli. Ozonowanie zapewnia bezpieczne i  czyste bakteriologicznie pomieszczenia w całej placówce – bez roztoczy, wirusów, bakterii oraz grzybów.

Decydując się na przeprowadzenie ozonowania w przedszkolu, pierwszy zabieg otrzymają Państwo ze specjalną zniżką. Ponadto, zajmujemy się również dystrybucją ozonatorów, których koszt jest później zwracany przez urząd marszałkowski.

Zachęcamy również do zapoznania się z artykułem: Ochrona dzieci przed chorobotwórczymi pasożytami i alergenami

Skonsultuj<br> przypadek

Skonsultuj
przypadek

Umów<br> wizytę

Umów
wizytę

Ciesz się<br> nieskazitelną<br>czystością

Ciesz się
nieskazitelną
czystością

Zaufali nam

Siedziba firmy:
ul. Nowogrodzka 50/515
00-695 Warszawa
NIP: 1182021289
REGON: 381204440

Skontaktuj się >>